Kolekcja Mebli Status Italy - BaKari

Przejdź do treści

STATUS ITALY

Misją firmy Status jest rozwój i produkcja mebli, które są w 100% Made in Italy, zawsze synonimem Jakości, Innowacji i Designu, promując włoski styl wśród odbiorców na całym świecie. Każdy element jest wynikiem pasji i pracowitości naszych projektantów, którzy nieustannie angażują się w zrównoważony rozwój innowacyjnych modeli. Firma dobiera najwyższej jakości materiały, korzystając z najnowocześniejszych technologii dostępnych w meblarskim regionie północno-wschodnich Włoch. Każdy etap systemu produkcyjnego zapewnia poszanowanie środowiska. Panele i surowce w 100% podlegają recyklingowi, nie zawierają toksycznych klejów i są zgodne z najnowszymi międzynarodowymi normami emisji formaldehydu. Co najważniejsze, używane są wyłącznie lakiery akrylowe na bazie wody w połysku. Akryl jest wyższej jakości, odporny na zarysowania i bardziej stabilny na światło niż lakiery starego typu.
Certyfikat 100% Made in Italy!
Certyfikat 100% Made in Italy daje konsumentom gwarancję, że wszystkie komponenty są pochodzenia włoskiego i jakości produktów wyprodukowanych we Włoszech.
Certyfikacja jest zgodna ze wszystkimi parametrami przewidzianymi przez obowiązujące ustawodawstwo włoskie: przyjęcie wytycznych certyfikacji, definicja procedur, zarządzanie przez moduły i wydruki.
Certyfikat wydawany jest przez "Istituto Tutela Produttori Italiani".
Wróć do spisu treści