Zestawy Nocne Status Italy - BaKari

Przejdź do treści

ZESTAWY NOCNE STATUS ITALY

Aranżacja przestrzeni sypialni wymaga szczególnej dbałości o szczegóły, ponieważ jest to najbardziej osobisty i intymny pokój, który powinien stać się oazą spokoju i relaksu dla swoich właścicieli. Włoska fabryka Status oferuje swoją wyjątkową wizję przestrzeni do spania. Stylowe, eleganckie i praktyczne sypialnie Status z Włoch będą uniwersalnym dodatkiem do wystroju Twojego domu.

Cechy linii nocnej marki
Sypialnie Status należą do obszernej linii marki Night. Twórcy marki postanowili odejść od najpopularniejszego kierunku włoskich mebli – klasyki i skupili się na tworzeniu mebli w nowoczesnym stylu. Wszystkie kolekcje i zestawy sypialniane łączy dość powściągliwy design, pozbawiony kolorowych kwiatów i pretensjonalnych rozwiązań dekoracyjnych. Jednocześnie przemyślana paleta kolorów i bogata faktura drewna nadają meblom wyrafinowany i reprezentacyjny wygląd. Meble do sypialni Status z pewnością przypadną do gustu osobom nowoczesnym, które chcą otaczać się wysokiej jakości i komfortowym otoczeniem, aby we wnętrzu realizować swoją indywidualność.
SYPIALNIA DAFNE STATUS ITALY
SYPIALNIA CAPRICE WHITE STATUS ITALY
SYPIALNIA DEA STATUS ITALY
SYPIALNIA DREAM STATUS ITALY
SYPIALNIA EVA STATUS ITALY
SYPIALNIA EVOLUTION STATUS ITALY
SYPIALNIA FUTURA STATUS ITALY
SYPIALNIA LUNA STATUS ITALY
SYPIALNIA MADEA STATUS ITALY
SYPIALNIA MARA STATUS ITALY
SYPIALNIA NEW STAR STATUS ITALY
SYPIALNIA PERLA STATUS ITALY
SYPIALNIA PRESTIGE STATUS ITALY
SYPIALNIA SARAH STATUS ITALY
SYPIALNIA SIRIO STATUS ITALY
SYPIALNIA TREVISO STATUS ITALY
SYPIALNIA VOLARE STATUS ITALY
Certyfikat Status Italy
Certyfikat 100% Made in Italy!
Certyfikat 100% Made in Italy daje konsumentom gwarancję, że wszystkie komponenty są pochodzenia włoskiego i jakości produktów wyprodukowanych we Włoszech.
Certyfikacja jest zgodna ze wszystkimi parametrami przewidzianymi przez obowiązujące ustawodawstwo włoskie: przyjęcie wytycznych certyfikacji, definicja procedur, zarządzanie przez moduły i wydruki.
Certyfikat wydawany jest przez "Istituto Tutela Produttori Italiani".
Wróć do spisu treści