System Dzienny Status Italy - BaKari

Przejdź do treści

SYSTEMY DZIENNE STATUS ITALY

Salon to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, miejsce, w którym cała rodzina spędza czas i wita gości. Przestrzeń ta powinna być jednocześnie reprezentacyjna, ponieważ mówi o statusie i bezpieczeństwie rodziny, a jednocześnie powinna być wygodna dla wszystkich członków rodziny. Włoskie meble do salonu Status mogą być tym uniwersalnym rozwiązaniem, które spełni wszystkie wymagania kupującego.

Cechy codziennej linii Status
Zestawy do salonu są częścią systemu Day, łączącej meble do wspólnych obszarów mieszkalnych dla całej rodziny. Status przyciąga swoim powściągliwym i lakonicznym designem, w którym nie ma nic zbędnego, a także uniwersalnymi rozwiązaniami kolorystycznymi. Projektanci preferują podstawowe jasne odcienie - szarość, beż, biel, a także naturalne faktury drewna, które pasują do każdego wnętrza.
EVOLUTION STATUS ITALY
EVA STATUS ITALY
KALI STATUS ITALY
FUTURA STATUS ITALY
MARA STATUS ITALY
LISA STATUS ITALY
PERLA STATUS ITALY
MEDEA STATUS ITALY
SARAH STATUS ITALY
PRESTIGE STATUS ITALY
WALL UNIT STATUS ITALY
TREVISO STATUS ITALY
Certyfikat 100% Made in Italy!
Certyfikat 100% Made in Italy daje konsumentom gwarancję, że wszystkie komponenty są pochodzenia włoskiego i jakości produktów wyprodukowanych we Włoszech.
Certyfikacja jest zgodna ze wszystkimi parametrami przewidzianymi przez obowiązujące ustawodawstwo włoskie: przyjęcie wytycznych certyfikacji, definicja procedur, zarządzanie przez moduły i wydruki.
Certyfikat wydawany jest przez "Istituto Tutela Produttori Italiani".
Wróć do spisu treści