Sofa Toby Wing Calia Italia - BaKari

Przejdź do treści
Sofa Toby Wing Calia Italia

Sofa Toby Wing Calia Italia

Dużo więcej niż sofa. Oparcia i przesuwne podłokietniki pozwalają na znaczne wydłużenie siedziska, dzięki czemu Toby Wing jest prawdziwą kanapą. Podobnie jak prawdziwe skrzydła, oparcia i podłokietniki Toby Wing są gotowe do rozłożenia, oferując wyjątkowe chwile komfortu. Oparcie pozwala na wydłużenie głębokości siedziska o 42 centymetry, natomiast podłokietnik zwiększa szerokość siedziska o 25 centymetrów. Skrzydło Toby'ego staje się kolejnym miejscem, wyspą, na której można odpocząć, marzyć, odpocząć w absolutnym relaksie. Aby jeszcze bardziej wzbogacić personalizację modelu, Toby Wing jest również dostępny z maxi szezlongiem, który może pomieścić dwie osoby na chwilę relaksu dzieloną z bliskimi. Wyposażony w wersje narożne i szezlong, model jest niezwykle wszechstronny i daje życie wielu kombinacjom bez rezygnacji z lekkiej konstrukcji podniesionej od ziemi dzięki smukłym metalowym nóżkom dostępnym w różnych wykończeniach. Absolutną nowością jest wersja z przezroczystą stopką z metakrylanu, która dzięki swojej przezroczystości nadaje modelowi jeszcze bardziej nowoczesny i lekki wygląd. W wersji, która to przewiduje, model Toby Wing z tkaniny jest całkowicie zdejmowany, aby połączyć elegancję i dużą funkcjonalność.

Wszechstronność Toby Wing jest również widoczna w kompozycjach narożnych. W wersji z narożnikiem stałym zdejmowany pokrowiec nie jest możliwy, a oparcie charakteryzuje się inną wysokością, co tworzy ruch i dodatkowo rozjaśnia projekt przerywając jego ciągłość. Maksymalne odprężenie uzyskuje się poprzez dodanie do kompozycji opcjonalnych poduszek, które sprawiają, że oparcie narożne jest jeszcze wygodniejsze, a także stanowi element dekoracyjny.

Wersja narożna z niezależnymi odchylanymi oparciami pozwala na jej całkowite wykorzystanie. Ta najnowsza wersja stanowi kolejny plus dla kanciastej kompozycji, która przy wszystkich odsuniętych plecach osiąga niezwykle hojny wymiar, stając się wyspą gotową na przyjęcie całej rodziny. Elementem, który dodaje Toby Wingowi dodatkowej lekkości, jest smukła metalowa podstawa, którą można dostosować w wykończeniach tytanowych, satynowych, błyszczących i Graubraun. Najnowszym dodatkiem do domu Calia jest przezroczysta stopka z metakrylanu, która dodatkowo rozjaśnia projekt dzięki grze przezroczystości, która wydaje się zachęcać Toby'ego Winga do wzbicia się w powietrze.
SOFA TOBY WING
KARTA TECHNICZNA
Wróć do spisu treści