Krzesło Bess Calligaris - BaKari

Przejdź do treści
Krzesło Bess Calligaris
Krzesło Bess Calligaris
Model Bess ze stelażem z litego drewna. Tapicerowane siedzisko i wysokie oparcie. Nogi i boki ramy o niemal trójkątnym fasetowanym kształcie są wykonane z litego drewna, a siedzisko jest wyposażone w elastyczne pasy. Dbałość o design krzesła jest również widoczna w wizualnej ciągłości lekko zakrzywionej linii utworzonej między tylnymi nogami a wysokim oparciem. Nadaje się do dekoracji jadalni domu lub restauracji. Wraz z wyższą wersją Bess Low stanie się bohaterką Twojej jadalni. Nogi i boki z litego drewna jesionowego mają niemal trójkątny, fasetowany kształt, a tapicerowane siedzisko jest wyposażone w elastyczne pasy dla niezrównanego komfortu.

Model Bess z metalową ramą. Tapicerowane siedzisko i wysokie oparcie. Do wyboru obicie z tkaniny, sztucznej skóry lub „Vera Pelle” (prawdziwa włoska skóra). Nogi, poprzecznie z przodu i podłużne z tyłu, są wykonane z cienkich rur stalowych, a siedzenie jest wyposażone w elastyczne pasy. Całkowicie tapicerowane, aby zapewnić większy komfort, pokrycie siedzenia jest dostępne z tkaniny (z powłoką odporną na plamy i antybakteryjną), gummy, materiału syntetycznego, łatwego do czyszczenia, miękkiego i gładkiego w dotyku lub w wersji „Vera Pelle” ( prawdziwej włoskiej skóry). Dbałość o design krzesła widać również w wizualnej ciągłości lekko zakrzywionej linii utworzonej między tylnymi nogami a wysokim oparciem. Nadaje się do dekoracji jadalni domu lub restauracji. Odkryj wszystkie wykończenia!

Fotel Bess ze stelażem z litego drewna i całkowicie tapicerowanym siedziskiem i podłokietnikami. Dzięki swojej elegancji i otaczającemu komfortowi, ten fotel w jednym stylu szczyci się wszystkimi mocnymi stronami serii Bess. Nogi i boki ramy z litego drewna jesionowego mają niemal trójkątny, fasetowany kształt, a tapicerowane siedzisko jest wyposażone w elastyczne pasy, które zapewniają niezrównany komfort.
Wróć do spisu treści